Aşağıda bulunan 'hizmetten yararlanma koşulları' hizmetten yararlanmaya başlanılmadan önce dikkatlice okunmalıdır.

İş bu sözleşme Speakzon platformundan  yararlanılması için aşağıda belirtilen maddelerin aynen kabul edildiği anlamı taşımaktadır. Speakzon.com sitesi, ticari ve gayri ticari bölümler içeren bir sitedir. Ücretsiz deneme hakkı kullanılmasında aramalar herhangi bir ücrete tabi değildir. Ancak aktif olarak hizmetin tamamından yararlanmak için alınması gereken paket veya paketler için belli miktarlarda ücret ödenmesi gerekmektedir. Hiçbir kullanıcı fikri hakları her ne şekilde olursa olsun ihlal etmek anlamını taşıyacak biçimde Speakzon'dan yararlanamaz. Speakzon'un isim hakkı, içeriği, tüm doküman ve programa ait hakları saklıdır.Kullanıcı, aşağıda sınırlı olmamak üzere sayılan ve sayılmayıp bu nitelikte olan, kullanıcının Speakzon ile ilgili tüm aktivitelerinden tamamı ile kendisi sorumlu olup bu gibi durumların ortaya çıkması halinde kullanıcının yararlanma hakkı münhasıran Speakzon tarafından durdurulabilir.

 

MESAFELİ SATIŞ SÖZLEŞMESİ

 

1.TARAFLAR
İşbu Sözleşme aşağıdaki taraflar arasında aşağıda belirtilen hüküm ve şartlar çerçevesinde imzalanmıştır.
‘ALICI’ ; (sözleşmede bundan sonra "ALICI" olarak anılacaktır)
‘SATICI’ ; Speakzon  (sözleşmede bundan sonra "SATICI" olarak anılacaktır)
AD- SOYAD: Sitede; öğrenciye ait kullanıcı sayfasında yer almaktadır.
ADRES: Sitede öğrenciye ait kullanıcı sayfasında belirtildiği üzeredir.
İş bu sözleşmeyi kabul etmekle ALICI, sözleşme konusu siparişi onayladığı takdirde sipariş konusu bedeli ve varsa kargo ücreti, vergi gibi belirtilen ek ücretleri ödeme yükümlülüğü altına gireceğini ve bu konuda bilgilendirildiğini peşinen kabul eder.

2.KONU
İşbu Sözleşme, ALICI’nın, SATICI’ya ait internet sitesi üzerinden elektronik ortamda siparişini verdiği aşağıda nitelikleri ve satış fiyatı belirtilen ürünün satışı ve teslimi ile ilgili olarak 6502 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun ve Mesafeli Sözleşmelere Dair Yönetmelik hükümleri gereğince tarafların hak ve yükümlülüklerini düzenler.
Listelenen ve sitede ilan edilen fiyatlar satış fiyatıdır. İlan edilen fiyatlar ve vaatler güncelleme yapılana ve değiştirilene kadar geçerlidir. Süreli olarak ilan edilen fiyatlar ise belirtilen süre sonuna kadar geçerlidir.Satıcı kampanyalar her türlü değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

3. SÖZLEŞME KONUSU ÜRÜN/ÜRÜNLER BİLGİLERİ
3.1. Malın /Ürün/Ürünlerin/ Hizmetin temel özelliklerini (türü, miktarı, marka/modeli, rengi, adedi) SATICI’ya ait internet sitesinde yayınlanmaktadır. Satıcı tarafından kampanya düzenlenmiş ise ilgili ürünün temel özelliklerini kampanya süresince inceleyebilirsiniz. Kampanya tarihine kadar geçerlidir.
3.2. Listelenen ve sitede ilan edilen fiyatlar satış fiyatıdır. İlan edilen fiyatlar ve vaatler güncelleme yapılana ve değiştirilene kadar geçerlidir.

3.3. Sözleşme konusu mal ya da hizmetin tüm vergiler dâhil satış fiyatı ödeme sayfasın da;
kredi kartı ile yada banka havalesi ile yapıldığı biçimde ödemelerim sayfasında da gösterilmiştir.
3.4. Herhangi bir şekilde talep doğrultusunda konu eğitim için materyallerin ve hizmet karşılığı oluşan faturanın sevkiyat masrafı olan kargo ücreti ALICI tarafından ödenecektir.
3.5. İşbu Sözleşme ticari amaçlarla yapılmaktadır.

Speakzon Konuşma Seanslarına katılma sözleşmesi;

1- Konuşma Seanslarında eğitmen moderatör olarak görev yapmaktadır. Kendisinin bildirimlerine ve yönlendirmelerine uyulması gerekmektedir.

2- Konuşma Seanslarında Zoom programı kullanılmaktadır. Konuşmaya başlamadan önce Zoom programının cihazınızda yüklü olduğundan ve programa giriş yaptığınızdan emin olunuz.
3- Konuşma Kulubü’nde Zoom programı kullanıldığı için konuşmaya katıldıktan sonra, Zoom kullanıcı adınız ve profil fotoğrafınız diğer katılımcılar tarafından görülebilecektir.
4- Olabilecek herhangi bir uygunsuz durumda(konuşmayı sabote etmek, uygunsuz görüntü, kişisel tartışmaya girmek vb.) eğitmen ilgili katılımcıyı gruptan çıkarma hakkına sahiptir.
5- Herhangi bir katılımcının eğitmeni veya diğer katılımcıları gruptan çıkarmaya çalışması ya da dışarıdan bir kişiyi gruba eklemesi gibi durumlarda eğitmen bu kişiyi gruptan çıkarma hakkına sahiptir.
6- Konuşma Seansları, online ortamda uzun süren bir aktivitedir. Konuşma Seanslarına katılmadan önce cihazınızın şarjının yüksek seviyede, internet bağlantısının da yeterli olduğundan emin olunuz.
7- Konuşma Seanslarının verimli geçmesi açısından ses kalitesi çok önemlidir. Teknik sorunlardan dolayı bağlantınız konuşmayı olumsuz etkiliyorsa veya arka plandan rahatsız edici sesler geliyorsa eğitmen ilgili kişiyi gruptan çıkarma hakkına sahiptir.
8- Konuşma Seanslarından daha yüksek verim alabilmeniz için konuşma sırasında kulaklık ve mikrofon kullanmanızı öneririz.